قوانین و مقررات

استفاده از سامانه بازکار هم برای کارجویان و هم کارفرمایان، مشروط به پذیرش قوانین زیر است. در صورت عدم پذیرش توسط مخاطب، وی حق استفاده از خدمات سامانه را نخواهد داشت.

بند ۱. کلیه فعالیت های این سایت تحت مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
بند ۲. عضویت در سامانه به معنای پذیرش تمامی قوانین و مقررات درج شده در این صفحه است. کاربران تنها در صورت مطالعه و پذیرش این شروط می‌توانند از سامانه استفاده نمایند.
بند ۳. قوانین و مدرجات این صفحه ممکن است در طی زمان تغییر نماید. اطلاع رسانی از این تغییرات از طریق ایمیل انجام خواهد شد. وظیفه بازخوانی و آگاهی از این تغییرات با کاربران می‌باشد.
بند ۴. تمامی کاربران ثبت نام کننده تعهد می‌نمایند که اطلاعات خود را درست وارد کنند. در صورت وارد کردن اطلاعات غلط، سامانه حق دارد که حساب کاربری متخلف را مسدود نماید.
بند ۵. سامانه بازکار تنها وظیفه اطلاع رسانی را برعهده دارد و در بحث کاریابی وارد نمی شود. این سامانه صرفا بستری برای اطلاع رسانی از موقعیت های شغلی و استخدامی شرکت هاست.
بند ۶. در صورتی که شرکتی اقدام به سوء استفاده از اطلاعات خصوصی کاربران نماید، به محض گزارش از سمت کاربران، حساب کاربری شرکت مسدود خواهد شد.
بند ۷. حساب کاربری افرادی که قصد ارسال فایل های تبلیغاتی به شرکت ها داشته باشند، بلافاصله پس از شناسایی مسدود خواهد شد.
بند ۸. این سامانه متعلق به افراد بالای ۱۸ سال است. افراد زیر سن قانونی حق ثبت نام و استفاده از سامانه را ندارند.
بند ۹. شرکت ها با آگاهی از شرایط درج آگهی می‌توانند نسبت به درج آگهی استخدام اقدام نمایند. بدیهی است که پس از ثبت آگهی و پرداخت هزینه، امکان بازگشت وجه وجود نخواهد داشت.
بند ۱۰. بند ۱۱: اگر چه سیاست امنیت اطلاعات این سامانه بر مبنای جلوگیری از سوء استفاده و کلاه‌برداری تدوین شده‌است و فعالیت سایر کاربران بر این مبنا ارزیابی می‌شود، اما این سامانه هیچ مسئولیتی در قبال کلاه‌برداری و یا سوء استفاده‌های انجام‌شده، ندارد.